Menu
Your Cart

Hakkımızda

1992 yılında kurulan Esse Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin araç içi eğlence, elektronik ve e-ticaret sektöründe önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Grup; araç multimedya sistemleri, müşteri sadakat programı promosyonları, tüketici elektroniği, e-ticaret ve güvenlik kamera sistemleri olmak üzere 5 sektörde faaliyet göstermektedir.

Esse Grup'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Esse grup,4 adet anonim şirketi ve 200’e yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Esse grup, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Esse grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir. Türkiye’nin her bölgesine yayılmış geniş satış ve servis ağıyla 500 ü aşkın noktadan kullanıcılarına ve müşterilerine ulaşmaktadır. Araç elektroniğin de blaupunkt , avt ve necvox, güvenlik teknolojileri sektöründe evervox ve pascal , müşteri sadakat programı promosyonları hizmetlerinde essepro . e-ticaret alanlarında ise bedavacım.com.tr ve dükkan.com.tr gibi büyük markalarıyla sağladığı sinerji de bu sürece çok önemli katkılarda bulunmaktadır. Ayrıca Esse grup, yeni yatırımlarıyla hız kesmeden farklı iş kollarında büyümektedir. Global firmalar arasında bulunan Ülker, Pepsi ,Eczacıbaşı, Sütaş, gibi güçlerle iş ortaklıklarına adım atmıştır. Otomotiv sektörünün lider markaları olan Çelik Motor a.ş , Chevrolet Türkiye, Mais Motorlu Araçlar a.ş , Temsa tic.san.tic.a.ş ,Nissan Otomotiv a.ş, Volvo Otomotiv ltd,BMC san.tic.a.ş, Suzuki Otomobil paz.tic.a.ş, Daf-Tırsan Otomotiv aş, Anadolu Izusu Otomotiv a.ş, Mermerler Otomotiv a.ş,Baytur Motorlu vasıtalar a.ş, ASC makine a.ş,Komsan Otomotiv, Anka pazarlama tarım makinaları ile genel müdürlük ; Toyota, Honda, Opel, Ford, Skoda, Suzuki, Volkwagen, Hyundai gibi birçok markaya ise bayiler bazında olmak üzere araç multimedya tedariği konusunda da iş ortaklıklarına imza atmıştır.

Esse grup, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.