Menu
Your Cart

Western Digital

Brand: Western Digital Model: HGA-HDDWDP2TB
2TB WD PURPLE 7/24 GÜVENLİK DİSKİWD Purple Güvenlik Kamerası Depolaması, ev ya da küçük veya orta ölçekli işletmeleriniz için güvenlik sisteminizi kurarken, yüksek güvenilirlik ve içinizin rahat olmasını sağlamak için özel AllFrame teknolojisini sunar. WD Purple'ın özel üretici yazılımı güncellemele..
Brand: Western Digital Model: HGA-HDDWDP4TB
4TB WD PURPLE 7/24 GÜVENLİK DİSKİWD Purple Güvenlik Kamerası Sabit SürücüleriWD Purple Güvenlik Kamerası Depolaması, ev ya da küçük veya orta ölçekli işletmeleriniz için güvenlik sisteminizi kurarken, yüksek güvenilirlik ve içinizin rahat olmasını sağlamak için özel AllFrame teknolojisini sunar. WD ..
Brand: Western Digital Model: HGA-HDDWDP6TB
6TB WD PURPLE 7/24 GÜVENLİK DİSKİWD Purple Güvenlik Kamerası Depolaması, ev ya da küçük veya orta ölçekli işletmeleriniz için güvenlik sisteminizi kurarken, yüksek güvenilirlik ve içinizin rahat olmasını sağlamak için özel AllFrame teknolojisini sunar. WD Purple'ın özel üretici yazılımı güncellemele..
Brand: Western Digital Model: HGA-HDDWDP8TB
8TB WD PURPLE 7/24 NVR DİSKİWD Purple Güvenlik Kamerası Depolaması, ev ya da küçük veya orta ölçekli işletmeleriniz için güvenlik sisteminizi kurarken, yüksek güvenilirlik ve içinizin rahat olmasını sağlamak için özel AllFrame teknolojisini sunar. WD Purple'ın özel üretici yazılımı güncellemeleri, m..
Brand: Western Digital Model: WGNT-POS105L
4+1 250 Metre PoE Switch ■ 4x 100Mbit/s PoE Port■ 1x 100Mbit/s Uplink Port■ IEEE802.AF 15.4 Watt desteği■ IEEE802.AT 30 Watt desteği■ Toplam Güç 72 Watt■ Her port 1.4 Amper ■ Voltaj Pinleri 1/2+ 3/6-■ Sağlam Metal Kasa Önemli Bilgi !!!Bu PoE switch IP kameralar için özel üretilmi..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)